LavastusGeneratsioonid
Lavastaja: Stav Marin & Neta Weiner
Teater:  Fine5
Kestus:  1 tund
Esietenduse kuupäev:  22. september
Külastuse kuupäev: 10. oktoober

 

Ooo, jumal.
Kaasaegne tants ja Kontseptuaalne kunst – Mis see on? Palun öelge, mida teha. Need on justkui psühhoteraapia seansid. Täpselt nii tühjad või hoopis võimsad, kui oled sina ise.

Vastata küsimusele ‘’mis see oli’’ on päris raske. Nad liikusid, häälitsesid. Vahepeal tegid väljendusrikka näo ja jäid ükshaaval vait. Enne etendust küll lugesin kavalehes seisvat kirjeldust aga tundub, et mitte keskendunult või lihtsalt ei osanud osasid kokku panna.

Vaidlematult oli see ilus.

Etendus toimus NO99 heledas ootesaalis. Publik istus trepipoolsel küljel vaatega akende poole. Põrand oli täis kleebitud mingi kummise pinnaga, mis pani põranda välja nägema nagu sisespordisaali oma.

Inimesi esinemas oli 8. Huvitav, et kõik olid omapäraste ja väge meeldejäävate nägudega. 80ndate stili spordiriietes.

Minule oli kõige meeldejäävam tüdruk türkiisi kõrvarõngastega. Tal olid kõhu peal venitusarmid, mida ta eriti ei varjanud, mis oli väga armas. Ja pilk oli tal lõikav. Kassisilmad. Ja hääl väga ilus. Ja ta tervenisti. Ja kõik tegelikult olid lõikavad ja kõigil oli kandev roll. Lihtsalt kuna mina kontseptsioonist ei viitsinud mõelda, siis lihtsalt imetlesin inimesi.

 

Foto allikas: kodukas