LavastusNaljavargus
Lavastaja: Kalmet, Piik, Piik
Teater:  Kinoteater
Kestus: 1 tund
Esietenduse kuupäev:  12. oktoober
Külastuse kuupäev: 12. oktoober

 

Ma nüüd armastan oma tööandjaid veel rohkem. Palju rohkem. Ma armastasin neid niigi esimesest päevast saadik, aga nad nüüd tõestasid end minu silmis veel leveli võrra… oh. :’)

Ma väga palju ei naernud ja vahepeal isegi täitsa kurvastasin, et minu kõrval pole kedagi lähedast inimest, kellele saaks kurta, et ma olen nii kauge nendest teemadest, mille üle nad nalja heidavad, et on peaaegu häbi. Aga siiski naersin piisavalt.
Oma inimestest ja poliitikast ja muidu Eesti teemadest. Tundub, et EV100.
A paar asja teadsin küll. Henriku Linnateatri teemat, sest kuidas muidu. Huvitav, et see siiani kuum on, aga loogiline. Kusjuures mina olin üks nendest, kes mingis teises küsimuses, kus oli vastuse variandiks kas ‘’Henrik Kalmet’’ või ‘’Hendrik Kalmet’’ valesti vastas. Ma lihtsalt kiirustasin, ausalt. Sorry.

Küsimused ja vastused: Kohe algusest haarati kaasa erilist valikut jätmata Kahoot’i avalehel koodiga, millega saab end mängu registreerida. Lava taustal.

Peale igat nalja oli küsimus sellest, kes oli nalja autor või kes oli stseeni osaline päriselus. Peale paari küsimuse vastuse näitamist näidati ka screenshot’i videost, kust olukord pärineb. Enda heaolule mõeldes laseksin ma natuke videomaterjali ka, sest hiljem kodus guugeldada ma ju ei viitsi.
Mängisin meeleheitlikult lõpuni. Jäin 109-ndale kohale. 120-st umbes.

Üldisest formaadist ma sain natuke aru selle pärast, et sõites Kinoteatri kambaga rongis ma juhuslikult kuulsin pealt natuke midagi naljavargusest, aga siis ma veel ei osanud kokku panna, et on kasulik informatsioon. Ja etenduste kirjeldusi ma muidugi endiselt ei loe. Võibolla võiks.

See tümps, mis kuskilt tuli, kas see oli Hollywoodist või see oli lavastuse osa?

 

Foto allikas: mina